SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål 7303130
nr 730 3130
Skål
i böhmiskt glas på silverfot med sockel i trä. Stämplar. Carl Nyström Stockholm 1846. , höjd: 21, diameter: 21 cm
Kondition: nagg
måndag 5 december 2011
kl 17:16:15
5 dec
Läs mer om Silver